10 października 2017

Oświetlenie robocze

Blues System: systemy oświetlenia przestrzeni roboczych ze współczynnikiem ochrony IP67.

ArrowArrow

Slider

Nagrodzony produkty BluesSystem stały się standardem przemysłowym na całym świecie zapewniając niezawodne oświetlenie z możliwością regulacji jasności.
Prosty montaż w specjalnych naściennych puszkach montażowych, brak konieczności prac budowlanych do ułożenia instalacji elektrycznej, ochrona IP67, różnorodność opraw powoduje, że BluesSystem i MainsSystem znajdują zastosowanie w oświetleniu korytarzy technicznych, pomostów, ramp, zapleczy technicznych, w kulisach itp. Oba systemy oferują różnorodne kąty soczewek 2.5, 5, 10, 20 i 50 stopni oraz soczewki świecące dookólnie.
Różnica między BluesSystem i MainsSystem jest taka, że ten pierwszy posiada możliwość regulacji jasności i jest zasilany z zewnętrznych zasilaczy, a drugi wystarczy podłączyć do sieci 230V AC.

Slider

Blue Beam
Oprawa montowana w 2" puszce naściennej lub puszcze montowanej w otworze. Dostępne kąty 2.5, 5, 10, 20 i 50 stopni pozwalają stosować oprawy na dużych i małych wysokościach. W celu ograniczenia wychodzącego światła dostępne są maskownice.

Zasilanie: 11-36VDC lub 80-230V AC dla MainsSystem
Moc: 3W
Kolor diod: niebieska, czerwona, zielona, amber, biała ciepła, biała zimna
Kolor obudowy: biała lub czarna
Kąt świecenia: 2.5, 5, 10, 20 i 50 stopni

Slider

Blue Dome
Oprawa montowana w 2" puszce naściennej lub puszcze montowanej w otworze. Soczewka dająca światło dookólne pozwala wykorzystać oprawę w niskich pomieszczeniach, tam gdzie jest potrzebne światło rozproszone. W celu ograniczenia wychodzącego światła dostępne są maskownice.

Zasilanie: 11-36VDC lub 80-230V AC dla MainsSystem
Moc: 3W
Kolor diod: niebieska, czerwona, zielona, amber, biała ciepła, biała zimna
Kolor obudowy: biała lub czarna
Soczewka: mleczna biała lub frost

Slider

 

BluesSystem 1 Zone Power Supply – Wall Mount
Zasilacz 1 strefowy do montażu ściennego, do użycia z oprawami Blue Dome oraz Blue Beam. Pozwala na jednoczesne zasilanie do 10 odbiorników, zakres jasności świecenia w zależności od wersji może być kontrolowany poprzez sygnał DMX, sygnał analogowy 0-10V oraz przełącznik z potencjometrem.

Zasilanie: 90-230V AC
Wyjście: 24VDC, 10× Dome/Beam
Rozmiar: 230×141×42mm
Kolor: biały
Mocowanie: ścienne

Slider

BluesSystem 6 Zone Power Supply – Wall Mount
Zasilacz 6 strefowy do montażu ściennego, do użycia z oprawami Blue Dome oraz Blue Beam. Pozwala na jednoczesne zasilanie do 60 odbiorników z podziałem na 6 niezależnych stref. W zależności od wersji zakres jasności świecenia może być kontrolowany poprzez sygnał DMX, sygnał analogowy 0-10V oraz przełącznik z potencjometrem.

Zasilanie: 90-230V AC
Wyjście: 24VDC, 60× Dome/Beam
Rozmiar: 253×318×90mm
Kolor: biały
Mocowanie: ścienne

Slider

 

BluesSystem 6 Zone Power Supply – Rack Mount
Zasilacz 6 strefowy do montażu w racku 19", do użycia z oprawami Blue Dome oraz Blue Beam. Pozwala na jednoczesne zasilanie do 60 odbiorników z podziałem na 6 niezależnych stref. Zakres jasności świecenia w zależności od wersji może być kontrolowany poprzez sygnał DMX, sygnał analogowy 0-10V oraz przełącznik z potencjometrem.

Zasilanie: 90-230V AC
Wyjście: 24VDC, 60× Dome/Beam
Rozmiar: 483×206×88mm
Kolor: czarny
Mocowanie: w racku 19"

Slider

 

 

BluesSystem Dimming Pot
Potencjometr z przełącznikiem pozwalającym na regulację jasności lamp BluesSystem Beam oraz Dome bez potrzeby użycia zewnętrznego sterownika DMX lub 0-10V.

Slider

Blues/Mains System Cowl
Maskownica podłużna pozwalająca ograniczyć rozchodzące się światło z lamp BluesSystem/ MainsSystem z jednej strony. Osłona może być obracana do żądanej pozycji za pomocą pierścienia mocującego.

Rozmiar: 70 × 94mm
Kolor: czarny

Slider

Blues/Mains System Eyelid
Osłona typu „powieka" pozwalająca ograniczyć rozchodzące się światło z lamp BluesSystem/ MainsSystem. Oslona zakrywa połowę soczewki i może być obracana do żądanej pozycji za pomocą pierścienia mocującego.

Rozmiar: 70 × 41mm
Kolor: czarny