10 października 2017

Oświetlenie robocze

Blues System: systemy oświetlenia przestrzeni roboczych

ArrowArrow

Slider

BluesSystem to przeznaczone do funkcjonowania jako oświetlenie robocze niskonapięciowe diody LED z możliwością regulacji jasności. Dyskretne, niebieskie światło znajduje zastosowanie w oświetleniu korytarzy technicznych, pomostów, ramp, w kulisach itp. BlueBeam zapewnia kierunkową wiązkę typu downlight, a BlueDome wielokierunkowe światło do oświetlania chodników i podłogi. Obie oprawy są niskoprofilowe i umożliwiają łatwą instalację nawet na ograniczonej przestrzeni.

Slider

Blue Beam
Oprawa montowana w puszce naściennej lub puszcze montowanej w otworze. Dostępne różnorodne kąty wiązki pozwalają stosować oprawy na dużych i małych wysokościach. W celu ograniczenia wychodzącego światła dostępne są maskownice.

Zasilanie: 11-36VDC 
Moc: 3W
Kolor diod: niebieska
Kąt świecenia: 10, 15, 20 i 65 stopni

Slider

Blue Dome
Oprawa montowana w puszce naściennej lub montowanej w otworze. Soczewka dająca światło dookólne pozwala wykorzystać oprawę na niskich wysokościach tam, gdzie jest potrzebne światło rozproszone. W celu ograniczenia wychodzącego światła dostępne są maskownice.

Zasilanie: 11-36VDC 
Moc: 3W
Kolor diod: niebieska
Soczewka: mleczna biała lub frost

Zasilacz niskonapięciowy BluesSystem 
Zasilacze niskonapięciowe BluesSystem zapewniają zasilanie i precyzyjną kontrolę urządzeń BlueBeam i BlueDome. Dostępne w wersji jedno- i sześciostrefowej (do 10 opraw na strefę) z opcją montażu na ścianie i w racku. Zapewniają maksymalną elastyczność w procesie projektowania.

Slider

 

 

BluesSystem Dimming Pot
Potencjometr z przełącznikiem pozwalającym na regulację jasności lamp BluesSystem Beam oraz Dome bez potrzeby użycia zewnętrznego sterownika DMX lub 0-10V.

Slider

 

BluesSystem Cowl
Maskownica podłużna pozwalająca ograniczyć rozchodzące się światło z lamp BluesSystem z jednej strony. Osłona może być obracana do żądanej pozycji za pomocą pierścienia mocującego.
Kolor: czarny

Slider

 

Blues/Mains System Eyelid
Osłona typu „powieka" pozwalająca ograniczyć rozchodzące się światło z lamp BluesSystem. Osłona zakrywa połowę soczewki i może być obracana do żądanej pozycji za pomocą pierścienia mocującego.
Kolor: czarny