23 października 2017

Podesty

SpeedDeck

Podesty SpeedDeck zapewniają łatwiejszy i dużo szybszy montaż podestów scenicznych niż kiedykolwiek indziej, korzystając z mocniejszych blatów, lżejszych materiałów i oferując maksymalną ergonomię jakiej oczekuje się od najszybszego i najłatwiejszego systemu podestów scenicznych na rynku. Podesty są łatwe do obracania, ustawiania co znacząco skraca czas montażu i konfiguracji.

Ze względu na fakt, że SpeedDeck jest systemem przenośnym, musi on posiadać pewne funkcje dostosowane do różnych ustawień, wymagań wykonawców itd. Doskonale nadaje się do zabudowy eventowej, sceny w szkole, domu kultury a także sceny koncertowej. Niezależnie czy szukasz podestów do szybkiego montażu w małym ośrodku kultury, szkole czy potrzebujesz lekkich podestów do zabudowy sceny w teatrze, znalazłeś i nie musisz szukać dalej. To jest SpeedDeck.

System SpeedDeck został starannie zaprojektowany i wykonany przez najlepszych projektantów z użyciem najlepszych lekkich i trwałych materiałów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że SpeedDeck jest w naszej ofercie i nie możemy się doczekać kiedy go Tobie pokażemy. Już nigdy nie będziesz musiał się męczyć przy rozstawieniu podestów scenicznych.

Regulowane nogi
W podestach SpeedDeck używa się okrągłych nóg, które są blokowane w odpowiednim położeniu za pomocą dźwigni szybkiego montażu. Nogi mają ten sam rozmiar co standardowa rura w konstrukcjach scenicznych, więc jeśli potrzebujesz dodatkowej nogi nietypowej długości to materiał masz zawsze pod ręką.

Aluminiowa konstrukcja
Rama oraz  wsporniki nóg wykonane z ciągnionego aluminium zapewniają wysoką wytrzymałość i sztywność przy zachowaniem bardzo małej wagi.

Elastyczność
System SpeedLocks umożliwia łączenie ze sobą podestów niemal w każdej pozycji przez co można łatwo tworzyć zarówno nietypowe kształty scen jak i tradycyjne prostokątne. Oprócz tradycyjnych rozmiarów podestów dostępne są produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Oferujemy niestandardowe kształty o praktycznie dowolnej ilości boków, zakrzywione, wycinki koła itp.

Montaż
Podesty łączone są ze sobą dzięki systemowi SpeedLock, który wymaga tylko przekręcenia klucza. Dostęp do zamka jest od góry podestu więc nie trzeba wchodzić pod scenę, wkładać trzpieni spinających jak w innych systemach. System Speedlock wyrównuje i dociska krawędzie podestów do siebie dlatego przed zamknięciem zamka nie jest koniecznie dokładne spasowanie podestów. Na śrubie od góry podestu znajduje się znacznik wskazujący czy zamek został prawidłowo zablokowany. SpeedLock w przeciwieństwie do innych znanych systemów z blokadą zamka od góry pozwala łączyć ze sobą podesty niemal w każdej pozycji.

Bezpieczne narożniki
Większość podestów ma ostro zakończone narożniki narażając użytkownika na rozdarcie ubrania lub bolesne uderzenie. Podesty SpeedDeck są inne,  posiadają zaokrąglone narożniki dbając o użytkownika. Co więcej nawet gdyby sam narożnik uległ uszkodzeniu to jego wymiana polega tylko na odkręceniu jednej śruby.